Natural Skin Care Rutiinne pähkel Konjac Sponge

Natural Skincare Rutiinne pähkel Konjac Sponge, konjac käsn, konjac käsnkasu sooduspakkumised, konjac käsnade firma, konjac käsnküte, konjac käsn orgaaniline, konjac käsn 100% looduslik, konjac käsn erasektori silt

Toote üksikasjad

Natural Skin Care Rutiinne pähkel Konjac Sponge


Konjac-käsn on konjakide juurtega täiesti looduslik käsn, millel on ekstra peene struktuur. See on efektiivne naha puhastamiseks, näohooldamiseks, naha tasakaalustamiseks, steriliseerimiseks ja toitmiseks. Konjak-käsn sobib igasuguste nahahaiguste, sealhulgas ülitundliku naha, ilma konservantide / lisanditeta / värvaineta.


Konjac käsn on 100% looduslik ja keskkonnasõbralik. Seda saab kompostida pärast 2 kuni 3 kuud igapäevast kasutamist. Pakend, mida ta pakub, on ka 90% kompostne. Võite selle panna oma istutusse. See käsn on varustatud imikonksiga, nii et pärast selle kasutamist saab seda riputada kuivaks. Pühkige see peeglist ülespoole, et see kuivaks oleks.


Konjac Sponge Feature:

Konjac-käsn saabub pakendis kuivaks ja seda saab lihtsalt hommikul kasutada mitme minuti jooksul sooja veega leotada. See on normaalne, kuna see kuivab väiksema kuju järgi. Saate seda kasutada nii tihti kui soovite.


konjac käsn era label.jpgBebevisa tehas


穿线 01.jpg
Hot Tags: Natural Skincare Rutiinne pähkel Konjac Sponge, Hiina, firma, mood, parim, looduslik, orgaaniline, hind, laos

Seonduvad tooted

Küsitlus