Baboo Charcoal Konjac näopesu puhastav käsn

Natural Beauty Tool: puusüsi Konjac Sponge, konjac käsnkasu soodustused, konjac käsnade firma, konjac käsnküte, konjac käsn orgaaniline, konjac käsn 100% looduslik, konjac käsn erasektori silt, konjac käsn akne

Toote üksikasjad

Baboo kivisüsi Konjac puhastus käsn


Mis on Konjac:

Konjaci taimed sisaldavad rohkelt Konjac Glucomannani (KGM), mis on 90% KGM-ga konjak-käsn, millel on niisutavad ja põletikuvastased toimed.


Konnyakot on Koreas, Jaapanis ja Hiinas juba üle 1500 aasta kasutatud meditsiinis, toidus, dieedil ja ilutoodetel. Tänu taime väidetavatele tervist andvatele omadustele valmistati Konjac Sponge algselt õrnale beebi nahale.


Mis on Konjac käsn?

Aasia kultuurid on konjaki juurtega kasutanud juba üle 2000 aasta ning konjaki käsnad on olnud populaarseks objektiks juba umbes 100 aastat.


Protsess on piisavalt lihtne. Konjaci pulber segatakse kaltsiumhüdroksiidiga, kuumutatakse, külmutatakse ja seejärel kuivatatakse. Kaltsium annab leeliselise lõpptoote, mis aitab tasakaalustada liiga happelise naha pH-d. Mõnikord lisatakse pulbristatud puusüsi või roheline või punane savi, et toota erinevaid nahatüüpe ja lisaks eemaldada naha lisandid.


Konjac käsn sisaldab rohkesti ka vitamiine, sealhulgas A, B1, B2, B6, B12, C, D ja E, samuti valke, lipiide, rasvhappeid ja mineraale nagu vask, tsink, raud ja magneesium. Kuna see on neutraalse pH-ga looduslikult leeliseline taim, tähendab see, et see aitab tasakaalustada nahka ja see ei kahjusta ka epidermise.


Konjac-käsn sisaldab antioksüdante ja vitamiine, mis täidavad nahka ja vähendavad enneaegse vananemise märke. Konjac-käsnad, mis on 100% bio-lagunevad, julmast vaba vegan tooted, ei ole mitte ainult suurepärased nii teie tervisele kui ka nahale, aga ka ümbrusele.


Süsi Konjac Sponge

Konjac Puff Sponge Bamboo Charcoal on ideaalne õli- või plekilähedase naha puhastamiseks tänu lisatud süsiniku absorbeerivatele omadustele. Käsnade kiuline struktuur puhastab igapäevast mustust ja maskeerimist ettevaatlikult, samal ajal kui Bamboo puusüsi neutraliseerib liigset rasu ja aitab võidelda akne bakteritega oma antioksüdantsete omadustega. Bamboo puusüsi lisamine muudab selle ideaalse käsnade juhuslike kohapeal kannatavate, habekasvatajate või õli- ja kombineeritud nahatüüpidega

aktiivsüsi konjac sponge.jpg


Pakkimine ja tarnimine

Pakkimine: 1. Pakend: 300 tk / karp Karbi suurus: 56 * 42 * 41cm (või kohandatud)

2.Kõrge kvaliteediga kartongpakend, mis sobib pikamaatranspordiks.

Delievery tingimused: tavaliselt tarnime kaupu DHL, UPS, FedEx TNT EMS jne väikeste tellimuste jaoks. Suures koguses meritsi.


Kas saate meie jaoks kujundada?

Jah, meie professionaalne disainer teostab disainilahenduse tööd teie vajadusteks logo trükkimiseks ja kartongi kujundamiseks.

OEM on aktsepteeritav.


Hot Tags: Baboo Charcoal Konjac Facial Cleansing Sponge, Hiina, firma, mood, parim, looduslik, orgaaniline, hind, laos

Seonduvad tooted

Küsitlus