Konjac Root-lainekuju Konjac Bath Sponge

Konjac Root-lainekuju Konjac Bath Sponge, Konjac Bath Sponge, Konjac Sponge, Konjac Root, konjac käsn orgaaniline, konjac näo käsna, konjac käsn, käsn konjac, konjac käsn hulgimüük, konjac käsn süsi

Toote üksikasjad

Konjac Root-lainekuju Konjac Bath Sponge


Mis on Konjac Sponge?

Konjac-käsn on pehme käsnapõhine puhastusvahend. See teenib teie nägu ettevaatlikult, kuid tõhusalt. Sul on ikka kasu ka läikivatest omadustest, kuid see ei ole nii abrasiivne kui loofa, harja, puhastusvahendi või vibreeriva seadme kasutamine.


Konjaci käsn valmistatakse konjaki juurtest, mis on Jaapanis ja Aasias kõige sagedamini kasvatatud poorsed juurviljad. See on valge värv ja seda müüakse erinevates kujudes - pooleks maakera või poolkera ja poodides pakutakse kõige sagedamini nelinurkset kuju. Mõningad konjak-käsnad on lisandunud söega. See muudab need musta värvi. Kuigi valged käsnad on kõige paremad tavaliseks, kuivaks või kombineeritud nahaks, on süsi käsnad kõige paremad õline või kombineeritud nahk.


Kuidas kasutada Konjac Sponge puhtaks minu nahk?

1. Alustage paketi avamisega, et teie konjac-käsn tuli sisse ja leotada see selge kaussi soojas vees. See pehmendab käsna kasutamist. Jäta see umbes viisteist minutit.

2. Pühkige oma nägu või keha oma kätega ja sooja veega. Seejärel kasutage käsna puhtaks oma nägu või keha. Kasutage väikesi liikumisi, sest pole vaja vajutada kõvasti.

3.Kasutage ka käsnaga oma lemmikpaberit seebi või näopuhastajaga.

4. Kui olete valmis, loputage käsn sooja jooksva kraaniveega. Ole käsnaga õrnalt, nii et te ei kahjustaks seda. Erinevalt sünteetilistest käsnadest, mida soovite põrandate puhastamiseks kasutada.

5. Võtke liigne vesi välja ja riputage see kuivaks.

6. Ärge hoidke oma käsn niiskes keskkonnas, näiteks vanni, mida kasutatakse tihti. Samuti hoidke seda otsese päikesevalguse eest eemal.

7. Hoidke käsn steriliseeritavaks, imetage see iga 15 päeva jooksul sooja ja kuuma veega puhta kausis. Konjac käsnad sisaldavad looduslikke omadusi, mis on bakteritele vastupidavad, nii et võite kindel olla nende kasutamisel nahal.


konjac sponge French Red Clay.jpg


Hot Tags: konjac root-lainekuju konjac vanni käsn, Hiina, firma, mood, parim, looduslik, orgaaniline, hind, laos

Seonduvad tooted

Küsitlus